Nie ma innej drogi

W meczu kontrolnym rocznik 2008/2009 przegrał z Deltą Warszawa 3:9. Kluczowa była pierwsza kwarta, w której nasi zawodnicy najprawdopodobniej zapomnieli, że spotkanie już się rozpoczęło:( Przebudzenie nastąpiło w kolejnych częściach, ale wypracowana przewaga przez rywali na początku, pokazała jak dużo pracy jeszcze przed nami.

Na tym polega jednak sport, że porażki mają uczyć, nie załamywać. Uczyć zarówno piłkarzy jak i trenera. I na pewno zarówno po tym meczu, jak i najbliższych będzie wiele spraw do przemyślenia. Choć kilka obserwacji już jest bardzo optymistycznych. Na ogromny plus zasługuje choćby Maks Chojecki:) Trzy gole w jednym meczu, to tzw. hat-trick i Maks właśnie go zaliczył w spotkaniu z Deltą Warszawa. Brawo!

Gratulacje należą się Zespołowi za próbę podjęcia rywalizacji z przeciwnikiem. Oczywiście jedni robią to lepiej, inni troszeczkę gorzej. Dla wszystkich jest jednak tylko jedna droga by to poprawić. Ciężka praca i ogromne zaangażowanie na treningach. Łatwo nie będzie to jasne i już dzisiaj o tym piszemy. Przetrwają tylko Ci, co chcą pracować i trenować. Trenować z sercem! Innej drogi nie ma by stawać się lepszym.