INFORMACJA DLA RODZICÓW !!!

Drodzy Państwo!

Przypomnienie osobom trenującym już nieco dłużej oraz informacja dla osób nowych.

W każdym z roczników SP Olimp będzie grupa osób, która będzie reprezentowała dany rocznik i tym samym częściej gościła na turniejach, czy też meczach kontrolnych. Do tej grupy Trener może (NIE MUSI) dobrać jednego lub więcej Zawodników, których chciałby zobaczyć w grze, przeciwko innemu klubowi.

Nie mniej to Trener ZAWSZE i WSZĘDZIE decyduje w jakim wymiarze czasowym, dany Zawodnik zagra w danej imprezie. Może to być zarówno minuta, 30 minut, jak i 60 minut gry. Decyzja zawsze należy do Trenera i jakiekolwiek wywieranie wpływu przez Rodziców, Dziadków, Wujków itd. na Jego decyzję jest nieakceptowalne w strukturach Szkółki Piłkarskiej Olimp.

Turnieje i mecze kontrolne są zatem dodatkowym impulsem dla osób, które w ocenie Trenerów są gotowe na taką rywalizację.

Jednocześnie przypominamy, że opłata miesięczna jest za zajęcia treningowe (6-8 treningów w danym miesiącu). Liczba zajęć zależy od pogody, liczby dni wolnych oraz świąt. W razie opadów, czy też deszczu, czy też śniegu, to Trener przed zajęciami lub w ich trakcie decyduje, czy trening przerywa, czy też odwołuje.

Trenerzy SP Olimp