Kontrolne granie rozpoczęte

Rocznik 2008/2009

Przed tygodniem, meczem z Lesznowolą nasza najstarsza grupa zainicjowała kontrolną rywalizację. Nasi Zawodnicy w kolejnym ze spotkań strzelili sporo goli, tym razem 5. Naszą bolączką jest jednak gra defensywna całej Drużyny, bo ponownie straciliśmy zbyt dużo bramek, konkretnie 9. Przegraliśmy zatem, ale zebraliśmy kolejne doświadczenia, które mamy nadzieję, że nasi piłkarze wykorzystają w kolejnych konfrontacjach.

FC Lesznowola - SP Olimp Brwinów   9:5

Bramki: Krystian Świerzyński x3, Kacper Małachowski, Krystian Kasperki.

Drugi mecz kontrolny najstarsza grupa rozegrała 2 października w Chylicach. Niestety chłopcy ponownie ulegli Laurze, tym razem 3:4, ale po tym spotkaniu widać, że Drużyna cały czas się rozwija i mamy nadzieję, że z każdym kolejnym meczem, ten postęp będzie jeszcze bardziej widoczny. Oczywiście bardzo cieszą kolejne strzelone gole, ale najważniejsza dla nas w chwili obecnej jest praca w defensywie CAŁEJ Drużyny. Przypominamy! Pierwszymi obrońcami na boisku są NAPASTNICY! Dopiero potem POMOCNICY, OBROŃCY oraz na samym końcu BRAMKARZ. Jeżeli cały Zespół pracuje ciężko, bramkarz praktycznie w całym spotkaniu jest bezrobotny. Oczywiście ASEKURUJE nogami poza polem karnym obrońców, ale pracy rękoma ma nie wiele. I właśnie do takiej gry naszej Drużyny, będziemy dążyli:) A pomóc nam w tym mogą tylko treningi z pełnym zaangażowaniem.

Laura Chylice - SP Olimp Brwinów   4:3

Bramki: Kacper Małachowski x2, Maksymilian Chojecki.

Rocznik 2010

Był pierwszy turniej, przyszedł czas na pierwszy mecz kontrolny. Rocznik 2010 przygodę z meczami w pełnym wymiarze czasowym, rozpoczął od rywalizacji z Ursusem Warszawa. Rywal w tym roczniku wymagający, odnoszący zwycięstwa zarówno w turniejach, jak i meczach kontrolnych. Dlatego właśnie, pomimo porażki 4:9, postawa naszego Zespołu bardzo cieszy. Do trzeciej kwarty chłopcy prezentowali się bardzo dobrze remisując 4:4. Co więcej mieliśmy sporo okazji do objęcia prowadzenia. Co nie udało się nam, zrobili rywale, którzy wykorzystali swoje okazje bramkowe i nas pokonali. Pomimo porażki Chłopcom z rocznika 2010 należą się ogromne brawa, za zaangażowanie. Kolejne emocje już za tydzień:)

KS Ursus Warszawa - SP Olimp Brwinów    9:4

Bramki: niebawem